
Väggbox 4-fack inf ram vit
Infälld väggbox med 4 fack, vit, för t ex dubbla 230V uttag eller 45mm moduler t ex data eller mediauttag
Komplett beställning innehåller: Väggbox med ram, Inbyggnadsbox, Eluttag, Datauttag, Mediauttag
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172331 |
| Art-nr | 51010104-030 |
| Varumärke | ELIT |
| Tillbehör | |||
|---|---|---|---|
| Adapter 1x45mm S500 vit |
|
||
| Blindlock 1-fack S500 vit |
|
||
| Blindlock 1/2-fack S500 vit |
|
||
| Byglingssats snabbansl S500 |
|
||
| Dataram Dubbel S500 vit |
|
||
| HDMI Ram+Don Hona-Hona vit |
|
||
| HDMIkabel 1.4 19-Pin Ha-Ha 2m |
|
||
| Ram VGA/HDMI/USB 22,5mm vit |
|
||
| Uttag 1-vägs 230V skruv grå |
|
||
| Uttag 1-vägs 230V skruv röd |
|
||
| Uttag 1-vägs 230V skruv vit |
|
||
| Uttag 2-vägs 230V S500 röd |
|
||
| Uttag 2-vägs 230V S500 svart |
|
||
| Uttag 2-vägs 230V S500 vit |
|
||
| Väggbox 4-fack Inbyggn box |
|
||
| Specifikation | |
|---|---|
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Form | Rektangulär |
| Modell/Utförande | Övrigt |
| Längd | 164 mm |
| Bredd | 284 mm |
| Djup (innermått) | 30 mm |
| Material | Plast |
| Halogenfri | Ja |
| Ytskydd | Övrigt |
| Färg | Vit |
| Kapslingsklass (IP) | IP40 |














