
Stolpfäste för IP56 Vägguttag
Stolpfäste Väggbox IP56
Stolpfäste
Spännes med buntband eller skruvas fast.
Passar 1891795 och 1890732
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1890112 |
| Art-nr | BG101AP |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Längd | 102 mm |
| Bredd | 72 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Lämplig för buntbandsbredd till | 9 mm |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Material | Plast |
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Färg | Grå |