
Bordsbox 2el 2data
Bordsbox Multline 2el 2data
Bordsbox i natureloxerad aluminium L=225mm
Bestyckad med grafitgrå apparater:
- Chassie monterad Wieland anslutning, in och ut
- 2x230V
- 1st dubbel data Jack-Jack könsbytarkontakter
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172448 |
| Art-nr | Multi 1 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Utanpåliggande |
| Form | Rektangulär |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Längd | 225 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 2 |
| Antal uttag CAT 6 | 2 |