
Bordsb 2el 2D VGA Lj USB HDMI
Bordsbox Multline 2el 2d VGA LJ USB HDMI
Bordsbox i natureloxerad aluminium L=315mm
Bestyckad med grafitgrå apparater:
- Chassie monterad Wieland anslutning, in och ut
- 2x230V
- 1st VGA, 3,5mm ljud, HDMI och USB, alla med 200mm skarvkabel
- 1st dubbel data Jack-Jack könsbytarkontakter
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172456 |
| Art-nr | Multi 5 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Utanpåliggande |
| Form | Rektangulär |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Längd | 315 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 2 |
| Antal anslutningar HDMI | 1 |
| Antal anslutningar D-Sub 15-pol (VGA) | 1 |
| Antal uttag USB | 1 |
| Antal uttag ljud | 1 |
| Antal uttag CAT 6 | 2 |