
Bordsbox 2el 2data 2USBlad alu
Bordsbox 2el 2data 2USB ladd svarta uttag, alu profil
Bordsbox i natureloxerad aluminium L=270mm
Bestyckad med grafitgrå apparater:
- Chassie monterad Wieland anslutning, in & ut i en gavel
- 2x230V-uttag
- 1st dubbel USB-ladd
- 1st dubbel data Jack-Jack med utgång i en gavel
Alla ingående komponenter är halogenfria
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1176526 |
| Art-nr | multiline ladd1 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Utanpåliggande |
| Form | Rektangulär |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Längd | 270 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 2 |
| Antal uttag USB | 2 |
| Antal uttag CAT 6 | 2 |