Popup 3el
Färdigkopplad med 3 el, 2m anslutningskabel., 2m anslutningskabel Svart eller alu-färgat lock beställes separat
Färdigkopplad med 3 el, 2m anslutningskabel.
Svart eller alu-färgat lock beställes separat
Håltagning 114 mm
Diameter 123 mm
Djup 377 mm
Max bordstjocklek 80mm
Anslutning 3x2,5 mm, 2 m
Natureloxerad alu, halogenfri plast
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1176542 |
| Art-nr | 150386 |
| Varumärke | ELIT |
| Tillbehör | |||
|---|---|---|---|
| Bordspelare Topp silver |
|
||
| Bordspelare Topp svart |
|
||
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Utdragbar | Ja |
| Form | Rund |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Höjd | 175 mm |
| Inbyggnadsdjup | 287 mm |
| Diameter | 123 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 3 |

