Popup 2el 2xUSB svart
Färdigkopplad med 2 el, 2 USB laddare, 2m anslutningskabel. Svart lock
Håltagning 114 mm
Diameter 123 mm
Djup 377 mm
Max bordstjocklek 80mm
Anslutning 3x2,5 mm, 2 m
Natureloxerad alu, halogenfri plast
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1176863 |
| Art-nr | 150555 Svart |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Utdragbar | Ja |
| Form | Rund |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Höjd | 175 mm |
| Inbyggnadsdjup | 287 mm |
| Diameter | 123 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 2 |
| Antal uttag USB | 2 |