USB ladd Qikfit TUF HP 65W vit
USB laddare Dubbel 60W Typ A och C, vit
QF15 TUF HP kan ge upp till 65W laddning via USB Type-C-porten, samtidigt som den tillåter laddning via USB Type-A-porten för äldre enheter.
QF15 TUF HP har en industristandard GST18 hane strömkontakt för direkt anslutning till en GST18 Nätsladd eller ansluten till en OE QikFit eluttagsmodul.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1178624 |
| Art-nr | 4388067 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Produktblad | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Uttag (hona) |
| Driftspänning | 100 - 240 V |
| Frekvensområde | 50 - 60 Hz |
| Max. utström | 3250 mA |
| Utspänning | 5 - 20 V |
| Typ anslutning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Färg | Vit |
| Enhetens bredd | 47 mm |
| Enhetens höjd | 80 mm |
| Enhetens djup | 43 mm |
| Minsta djup på infälld installationsdosa | 35 mm |