Dataram Keystone f IP66 box
Dataram för IP66 vägg/kopplbox, 1/2 modul . För modularjack med hål bild Keystone och för fabrikat Commscope & Systimax.
Dataram till spoltätt IP66 vägguttag
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1893376 |
| Art-nr | 445030SC |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Sammansättning | Centrumplatta |
| Användning | Modularjack |
| Med dammskydd | Nej |
| Med gångjärnslock | Nej |
| Uttagsriktning | Rak |
| Textfält | Med märkskylt |
| Med tryck/prägling | Nej |
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Material | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Typ av yta | Matt |
| Färg | Grå |
| Transparent | Nej |
| Typ av fastsättning | Snäpp |
| Antal moduler (modulsystem) | 1 |
| Lämplig för antal anslutningar | 1 |
| Enhetens bredd | 22 mm |
| Enhetens höjd | 45 mm |
| Enhetens djup | 19 mm |