Golvlist Gummi Topload mgr
Golvlist i gummi Toploader mörkgrå
Golvlist i gummi. Ljusgrå botten med mörkgrått lock.
5 separata kanaler. L=3m. Laddas uppifrån
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1174495 |
| Art-nr | 5.01093.7043 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Byggvarudeklaration | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Antal kanaler | 2 |
| Material | Gummi |
| Färg | Grå |
| Med halkskyddande beläggning | Ja |
| Halogenfri | Ja |