Golvlist Skarv B15 mörkgrå
Skarv för gummilist 150x17 mörkgrå
• Passar på alla typer av golv inklusive ojämna underlag.
• Ligger stadigt utan att glida tack vare sin höga vikt och friktion mot underlaget.
• För kontor, verkstäder, köpcentrum, försäljningsstånd, mässmontrar, etc..
• Enkla att lägga ut.
• Lätta att rengöra.
• Finns i mörkgrått och ljusgrått (lagervaror) samt rött och blått (beställningsvaror).
• Kan förvaras ihoprullade och användas om och om igen.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170548 |
| Art-nr | 5.03407.7043 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Byggvarudeklaration | |
| Produktblad | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Bredd | 10 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Längd | 150 mm |
| Material | Plast |
| Färg | Grå |
| Med halkskyddande beläggning | Ja |
| Halogenfri | Ja |