Väggbox 4-fack
Utanpå liggande väggbox med 4 fack för t ex dubbla 230V uttag eller 45mm moduler t ex data eller mediauttag
Komplett beställning innehåller: Väggbox, Eluttag, Datauttag, Mediauttag
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172361 |
| Art-nr | 51000004-030 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Form | Rektangulär |
| Monteringsmetod | Vägg-/Takmontage |
| Antal intag | 6 |
| Intag bakifrån | Ja |
| Längd | 167 mm |
| Bredd | 286 mm |
| Djup | 59 mm |
| Ihopkopplingsbar | Ja |
| Typ av kapslingsgenomföring | Förprägling |
| Material | Plast |
| Halogenfri | Ja |
| Ytskydd | Övrigt |
| Färg | Vit |