Golvpost Rf Enkel 5 fack
Golvpost i rostfritt stål. Enkelsidig med 5 fack för 10 uttag.
Kraftiga, slagtåliga och hygieniska golvposter i enkel eller dubbelsidigt utförande till offentlig miljö som
Butiker, Gallerior, Sjukhus, Flygplatser, Museer och Skolor
2 till 5 fack för dubbla eluttag och/eller data- och multimedia uttag
Som tillval finns ett låsbart skyddslock som förhindrar obehörig åtkomst
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172460 |
| Art-nr | 52510216 -036 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Ritning | |
| Produktblad | |
| Tillbehör | |||
|---|---|---|---|
| Adapter 1x45mm S500 vit |
|
||
| Blindlock 22,5mm slät vit |
|
||
| Blindlock 45mm slät vit |
|
||
| Dataram Actassi / Lexcom vit |
|
||
| Dataram Dubbel S500 mgrå |
|
||
| Dataram Dubbel S500 vit |
|
||
| Dataram Keyst Enkel svart |
|
||
| Dataram Keystone Dubb svart |
|
||
| Dataram Keystone Dubb vit |
|
||
| HDMI Ram+Don Hona-Hona vit |
|
||
| Ram VGA/HDMI/USB 22,5mm vit |
|
||
| USB ladd 1xC 3A 45x22,5 vit |
|
||
| USB ladd Dubbel 2,1A vit |
|
||
| USB ladd Dubbel A&C 4,2A svart |
|
||
| USB ladd Dubbel A&C 4,2A vit |
|
||
| Uttag 1-vägs 230V skruv vit |
|
||
| Uttag 2-vägs 230V S500 röd |
|
||
| Uttag 2-vägs 230V S500 svart |
|
||
| Uttag 2-vägs 230V S500 vit |
|
||
| Specifikation | |
|---|---|
| Antal inbyggnadsapparater | 5 |
| Antal inbyggnadsbara apparater, framsida | 5 |
| Antal inbyggnadsbara apparater, baksida | 0 |
| Modell/Utförande | Vertikal |
| Färg | Stål |
| Lämplig för standard kopplingsutrustning | Ja |
| Lämplig för våtrengöring | Nej |
| Material | Övrigt |
| Ytskydd | Övrigt |
| Längd | 168 mm |
| Bredd | 68 mm |
| Höjd | 361 mm |


















