Popup Mini 2el USB ladd
Färdigkopplad med 2 eluttag, dubbel USB laddare. 2m anslutningskabel. Monteras i Ø80mm hål
PopUp Mini monteras i Ø80mm standardhål 2 eluttag, dubbel USB laddare A&C 5VDC 2x700mA, 2m 3x1,5mm anslutningskabel med stickpropp.
Bilden visar annan bestyckning.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1174489 |
| Art-nr | 85200043 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Ritning | |
| Produktblad | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Utdragbar | Ja |
| Form | Rund |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Höjd | 258 mm |
| Inbyggnadsdjup | 316 mm |
| Diameter | 100 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 2 |
| Antal uttag USB | 2 |