Golvlist Gummi 95x17 mgrå 1,5m
Golvlist i gummi för tillfälliga installationer. Plats för el och datakabel i 3 separata fack
• Passar på alla typer av golv inklusive ojämna underlag.
• Ligger stadigt utan att glida tack vare sin höga vikt och friktion mot underlaget.
• För kontor, verkstäder, köpcentrum, försäljningsstånd, mässmontrar, etc..
• Enkla att lägga ut.
• Lätta att rengöra.
• Finns i mörkgrått och ljusgrått (lagervaror) samt rött och blått (beställningsvaror).
• Kan förvaras ihoprullade och användas om och om igen.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170554 |
| Art-nr | B9 MÖRKGRÅ |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Byggvarudeklaration | |
| Produktblad | |
| Tillbehör | |||
|---|---|---|---|
| Golvlist 95x17 Skarv mgrå |
|
||
| Specifikation | |
|---|---|
| Bredd | 95 mm |
| Höjd | 17 mm |
| Längd | 1500 mm |
| Antal kanaler | 3 |
| Material | Gummi |
| Färg | Grå |
| RAL-nummer | 7043 |
| Självhäftande | Nej |
| Tätningslist | Nej |
| Med halkskyddande beläggning | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Halogenfri | Ja |
