Kopplingsbox f 2st IP56 uttag
Kombibox för 2st vägguttag IP56
Kopplingsbox för 2st 1891795 eller 1890732.
Underdel med kopplingsutrymme.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1890114 |
| Art-nr | BP266 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Byggvarudeklaration | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Utrustad med | Ingen |
| Form | Rektangulär |
| Monteringsmetod | Vägg-/Takmontage |
| Intag bakifrån | Ja |
| Längd | 230 mm |
| Bredd | 114 mm |
| Djup | 48 mm |
| Material | Plast |
| Halogenfri | Ja |
| Färg | Grå |
| Kapslingsklass (IP) | IP56 |