Bordspelare Kök 2el silver
PopUp Kitchen, 2 eluttag, aluminiumfärgad topp, 2 m anslutningskabel
Pop-Up för installation i överskåp, köksbänk, etc
Tryck på locket och dra upp staven. Kan skjutas in med stickpropp ansluten. Färdigkopplad med 2 eluttag och 2m anslutningskabel. Aluminiumfärgat lock.
Håltagning 114 mm D=123 mm Djup 242 mm kabel 3G2,5 mm, 2 m
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170685 |
| Art-nr | KTL212/31 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Produktblad | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Utdragbar | Ja |
| Form | Rund |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Höjd | 130 mm |
| Inbyggnadsdjup | 242 mm |
| Diameter | 123 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 2 |