Bordsb 2el 2data 2Ladd HDMI V
Multiline bordsbox 2el 2data 2USB ladd HDMI vita uttag, vit profil
Bordsbox i vitlackerad aluminium L=Ca 343mm
Bestyckad med vita apparater:
- Chassie monterad Wieland anslutning, in och ut
- 2x230V
- 1x2USB ladd 2,1A
- 1xHDMI med 200mm skarvkabel
- 1st dubbel data Jack-Jack könsbytarkontakter
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1176540 |
| Art-nr | multiline ladd 2 v |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Utanpåliggande |
| Form | Rektangulär |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Längd | 343 mm |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 2 |
| Antal anslutningar HDMI | 1 |
| Antal uttag USB | 2 |
| Antal uttag CAT 6 | 2 |